Poniżej odnajdą Państwo dowody wdzięczności i zadowolenia dotychczasowych klientów: rodziców, przedszkoli, szkół, zespołów, stowarzyszeń i instytucji kulturalnych. Klienci najczęściej chwalą sobie moją rzetelność, punktualność i – przede wszystkim – wysoką skuteczność.

Serdecznie zapraszam Państwa do kontaktowania się ze mną!

Klienci o mnie

Dodaj nową opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
28 wpisów.
Ewa
Pan Damian jest znakomitym nauczycielem i pedagogiem. Zaraża uczniów pasją do muzyki. Jest w tym niezwykle szczery i autentyczny, przez co nauka gry na pianinie staje się przyjemnością. Obdarzony anielską cierpliwością precyzyjnie wyjaśnia i wysłuchuje. Doskonały nauczyciel, rozpoznający oczekiwania swoich uczniów. Gruntowne wykształcenie muzyczne plus tzw. podejście = Sukces i Satysfakcja! Pozdrawiam serdecznie.
Dorota
Witam 😉 Z przyjemnością mogę Państwu polecić Pana Damiana jako nauczyciela. Miałam z nim zajęcia i jestem w pełni usatysfakcjonowana! Nauczyciel kompetentny, uczynny, potrafi dobrze wytłumaczyć i przekazać wiedzę. ? Oprócz gry na pianinie z pełną odpowiedzialnością mogę polecić muzykoterapię, podczas której człowiek uzyskuje spokój i ukojenie zmysłów. Pan Damian jest cierpliwy, uczynny, odpowiedzialny, rzetelny i bardzo sympatyczny. Polecam ?
Katarzyna
GraMiś oferuje lekcje gry na pianinie na najwyższym poziomie. Nauczyciel z doskonałym podejściem do dzieci, precyzyjny, cierpliwy, wyrozumiały. Uczy rozróżniania dźwięków, czytania nut. Celem zajęć jest przede wszystkim odczuwanie przyjemności zapoznania się z muzyką oraz rozwijanie wyobraźni, uwrażliwianie na piękno muzyki. Polecam Pana Damiana dla rodziców pragnących urozmaicić proces wychowawczy swoich dzieci. Pozdrawiam.
Anna i Paweł Chmielewscy
Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić osobę Pana Damiana Białeckiego wszystkim rodzicom poszukującym dla swojej pociechy nauczyciela gry na pianinie. Pan Damian jest osobą bardzo kulturalną, ma wspaniałe podejście do dzieci, cierpliwie tłumaczy. Wszystko to sprawia, iż efekty nauki były widoczne już po kilku lekcjach. Naszym zdaniem każdy rodzic życzyłby sobie takiego nauczyciela dla swojego dziecka jak Pan Damian. Każda godzina nauki jest w pełni wykorzystana, a dzieciaczki nie odczuwają trudów nauki. Choć nie zawsze jest łatwo, to dzięki cierpliwości i metodom wychowawczym Pana Damiana udaje się osiągnąć wspaniałe efekty. Serdecznie polecamy!
Anna
Witam! Polecam zajęcia indywidualne i w większym gronie u Pana Damiana. Ma On świetny kontakt z dziećmi i starszą młodzieżą (prowadził zajęcia m.in. z naszą grupą /osób w wieku 20-35 lat;);) i naprawdę świetnie się bawiliśmy...muzykoterapia, relaksacja muzyką:)!... Dziękuję Panie Damianie;] Skibowiczka Ania
Aneta
Dobry Nauczyciel to taki, który nie tylko potrafi nauczać, ale też umie wyznaczać i pokazywać swoim uczniom pozytywne wartości, których należy przestrzegać. Pan Damian jest niesamowitym nauczycielem , cierpliwym, radosnym wprowadzającym niesamowitą atmosferę w relację uczeń - nauczyciel. A przede wszystkim posiadający duży autorytet u dzieci. Pan Damian to nauczyciel który uczy dzieci z wielką pasją i zaangażowaniem, a jego indywidualne podejście do ucznia powoduje niesamowite efekty w nauce. Dziękujemy i z pełną odpowiedzialnością polecam Pana Damiana.
Julia
Serdecznie polecam Pana Damiana. Indywidualnie podchodzi do każdego dziecka. Patrzy jak pacjent reaguje na dany dźwięk i dostosowuje tempo,głośność,rodzaj instrumentu do danego dziecka. Po krótkim czasie nawiązuje relacje z pacjentem. Wie co ma robić i nie zastanawia się"co dać /co będzie dalej" po prostu działa. Z całego serca polecam zajęcia muzyczne u Pana Damiana.
Izabela Kowalik
Zajęcia z Panem Damianem są bardzo profesjonalne i wykonane z pasją, są więc dla dzieci nie tylko przyjemnością, ale i naprawdę dobrą lekcją muzyki i doświadczaniem rytmiki. Pan Damian jest ogólnie osobą bardzo sympatyczną i rzetelną, więc uczciwie rekomenduję współpracę z GraMisiem. Pozdrawiam! 🙂

Zapraszam do kontaktu
Damian Białecki muzyk, pedagog, akompaniator