Poniżej odnajdą Państwo dowody wdzięczności i zadowolenia dotychczasowych klientów: rodziców, przedszkoli, szkół, zespołów, stowarzyszeń i instytucji kulturalnych. Klienci najczęściej chwalą sobie moją rzetelność, punktualność i – przede wszystkim – wysoką skuteczność.

Serdecznie zapraszam Państwa do kontaktowania się ze mną!

Klienci o mnie

Dodaj nową opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
24 wpisy.
Anna
Witam! Polecam zajęcia indywidualne i w większym gronie u Pana Damiana. Ma On świetny kontakt z dziećmi i starszą młodzieżą (prowadził zajęcia m.in. z naszą grupą /osób w wieku 20-35 lat;);) i naprawdę świetnie się bawiliśmy...muzykoterapia, relaksacja muzyką:)!... Dziękuję Panie Damianie;] Skibowiczka Ania
Aneta
Dobry Nauczyciel to taki, który nie tylko potrafi nauczać, ale też umie wyznaczać i pokazywać swoim uczniom pozytywne wartości, których należy przestrzegać. Pan Damian jest niesamowitym nauczycielem , cierpliwym, radosnym wprowadzającym niesamowitą atmosferę w relację uczeń - nauczyciel. A przede wszystkim posiadający duży autorytet u dzieci. Pan Damian to nauczyciel który uczy dzieci z wielką pasją i zaangażowaniem, a jego indywidualne podejście do ucznia powoduje niesamowite efekty w nauce. Dziękujemy i z pełną odpowiedzialnością polecam Pana Damiana.
Julia
Serdecznie polecam Pana Damiana. Indywidualnie podchodzi do każdego dziecka. Patrzy jak pacjent reaguje na dany dźwięk i dostosowuje tempo,głośność,rodzaj instrumentu do danego dziecka. Po krótkim czasie nawiązuje relacje z pacjentem. Wie co ma robić i nie zastanawia się"co dać /co będzie dalej" po prostu działa. Z całego serca polecam zajęcia muzyczne u Pana Damiana.
Izabela Kowalik
Zajęcia z Panem Damianem są bardzo profesjonalne i wykonane z pasją, są więc dla dzieci nie tylko przyjemnością, ale i naprawdę dobrą lekcją muzyki i doświadczaniem rytmiki. Pan Damian jest ogólnie osobą bardzo sympatyczną i rzetelną, więc uczciwie rekomenduję współpracę z GraMisiem. Pozdrawiam! 🙂

Zapraszam do kontaktu
Damian Białecki muzyk, pedagog, akompaniator